“Bu yol benim yolum değil mi?”Vuslat 40. Bölüm – 1. Fragman


Fragmanda da izlediğiniz gibi Aziz: Bu yol benim yolum değil mi? Yolcu olan ben değil miyim? Neden hep etrafımdaki insanlar zarar görüyor Salih baba” der.

Feride Aziz’e “Korkma ben yanındayım” der.

Çakal Tahsin’e ise “ Ailemin ölüm emrini kim veridi” diye sorar Karşılığımda Taksin “Bülent verdi” der.

Aziz Kerem’e “Benim için yabancısın” der Kerem ise “Hadi ama yapma” der.

Yalçın Kaya da Aziz’e katilin babası olduğunu söyler.

Başrollerinde Kadir Doğulu(Aziz Korkmazer) ve Devrim Özkan(Feride Çağlar)’ın oynadığı Vuslat her Pazartesi TRT 1’de…

Vuslat 39. Bölüm Özet:

Aziz ve Kerem, Bülent’e karşı hamle yapabilmek için Enes’ten aldığı bilgiyle Kerem’in kara kaplı defterinin peşine düşer. Aziz’in defteri ele geçirebilmek için yaptığı plan, holdingin içinde adeta bir köşe kapmaca oyununa dönüşür. Kerem’in ele geçirdiği görüntülerin içeriğinden habersiz olan Aziz, defteri zamanında ele geçirip kendi itibarını yerle bir edecek bu sinsi planı bozabilecek mi? Halasını öldüren kurşunun evinde bulunan silahtan çıktığını öğrenen Feride, gözünü karartıp katilin kim olduğunu öğrenebilmek için Rüstem’in başında beklemeye karar verir. Rüstem’in yaşadığını haber alan ve zaten hisselerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olan Tahsin için işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Feride, halasını öldürenin Tahsin olduğunu öğrenebilecek mi? Yoksa Tahsin, bir kez daha gerçeklerin üstünü örtmeyi başaracak mı?

Bülent’in vaadiyle onun tarafına geçen Kerem’in kurduğu kirli oyunu bozmaya çalışan Aziz… Sevdiği adamın babası olduğunu bilmeden ailesinin geçmişindeki o büyük yarayı açan kişinin peşinde koşan Feride… Bu büyük sınav onların aşkını nasıl etkileyecek? Gerçekler onları birbirinden ayıracak mı? Her şeye rağmen kenetlenip yola devam edebilecekler mi? Satranc-ı Urefa tahtasında “Nifak” karesinin tüm zorluklarıyla mücadele Aziz ve Feride için sanıldığı kadar kolay olmayacak.


Leave a Reply

Your email address will not be published.