Erkeğinizi Elinizde Tutmanın Metotları


Erkekler neyi sever ve nelerden hoşlanmaz? Hangi irite edecek hareketten kaçınmalısınız? Erkeğinizi elinizde tutmanın 7 yolu size kılavuz olacak.

[tie_full_img]

Buçların Cinsel Uyumları
Buçların Cinsel Uyumları

[/tie_full_img]

Onu Mutlu Edin

Daima gülümseyin onunda gülesini sağlayın. Onu sıkacak ya da mutsuz edecek davranışları yapmayın. Her zaman hanımefendi bir görünüm verin. Onun mutlu zamanlar geçirmesini sağlayın.

[tie_full_img]

Sevgili
Sevgili

[/tie_full_img]

Bağışlayıcı Davranın

Herkes hata yapabilir ona karşı anlayışlı olmaya çalışın. Hatalarını tatlı bir dille söyleyin ama düşman olmayın. O bu durumda sizi asla bırakmayacak. Sizin yanınızda kendini kötü hissetmeyecek bu sayede.  Ya da kendini mahcup hissetmeyecek.  Mutlu huzurlu hissedecek.

[tie_full_img]

Tango
Tango

[/tie_full_img]

Kendinize Bakmayı Unutmayın

Saç, tırnak, vücut bakımınıza dikkat edin. 2 günde bir banyo yapmayı ihmal etmeyin. Saçlarınız dağıldığında toplayın ya da tarakla düzeltin. Görünüm önemlidir. Eşofman bile giyseniz düzgün görünümlü olsun. Güzel giyinmek önemlidir. Erkeği önemsiyorsunuz anlamına gelir.

[tie_full_img]

parmak
parmak

[/tie_full_img]

Çevresiyle Zıtlaşmayın

Arada sırada onunda arkadaşlarının olduğunu unutmamalı onlarla vakit geçirmesine engel olmayın. Ona mutluluk veren insanlar ile görüşmesine izin verin. Yeterince iş hayatında gerilen insan arkadaşlarıyla deşarj olabilir.

[tie_full_img]

Sinirli
Sinirli

[/tie_full_img]

Kendi Halinde Bırakın

Özgür olmasına izin verin sürekli başında olmayın. Ona yaşayacak bir ortam sağlayın. Onun arada sırada sizden uzaklaşmasına izin verin. Kendinizi özletin. O zaten sizin yokluğunuzu anlayacak sizi özleyecek. Erkeğinizi elinizde bulursunuz.

[tie_full_img]

Aşk
Aşk

[/tie_full_img]

Televizyonu Paylaşın

İstediği programları izlemesine izin verin. Futbol maçlarını izlerken ona katılabilirsiniz. Hatta slogan bile atabilirsiniz. Beraber zevk aldığınızı gören erkek size daha çok bağlanacak. Bu sayede erkeğiniz elinizde tutabileceğiniz bir aktivite daha olmuş olur.

[tie_full_img]

Aşçılık
Aşçılık

[/tie_full_img]

Beraber Yemek Yapabilirsiniz

Pasta, yemek, kurabiye bunları beraber yapabilirsiniz. Ya da beraber yapmak istemiyorsa da siz ona bir şeyler yapın. Erkeler yemek yapan kadınları daha anaç ne kadınsı bulurlar. Unutmayın “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer”


Leave a Reply

Your email address will not be published.