Eşiniz Sizi Seviyor Mu? 5 Göze Çarpan Davranışla Öğrenmek İster Misin?


Eşinizi seviyorsunuz onu kaybetmek istemiyorsunuz ama şüpheleriniz içinizi mi kemiriyor? Davranışları garipleşti aranızda soğukluk mu hissediyorsunuz ama adını koyamıyor musunuz? İlişkinizde ters giden bir şeyler var ve bunları düzeltmek istiyor fakat tam olarak emin değil misiz? Bu 5 tavsiyeyle davranışlarını kontrol edebilirsiniz.

Aşk
Aşk

1.Sizinle İlgileniyorsa

Bugün neler yaptığınızı soruyorsa, moraliniz bozukken sizi neşelendirmeye gayret sarf ediyorsa, derdinizi dinlemekten hoşlanıyorsa sizinle ilgileniyor demektir.

Fikir Alış Verişi
Fikir Alış Verişi

2. Birlikte Kararlar Verirsiniz

Hayatıyla ilgili vereceği kararları sizinle paylaşır ve fikirlerinizi almak ister. Bu fikirlerin iyi ve kötü yanlarını sizinle pozitif bir şekilde tartışır.

sevgi
sevgi

3. Sizi Önemser

Başınıza gelebilecek kötü hadiselerden korumak için sizi uyarır ama fazla aşırıya kaçmamak kaydıyla. Konuşurken gözlerinize bakar. Sizinle ilgilenmeye çalışır. Çocuğunuz varsa çocuklarıyla ilgilenir. Sizinle beraber spor yapmaya gider ve bundan keyif alır.

Çocuklu aileler
Çocuklu aileler

4. Size Yardım Eder

Yemek yaparken, çocuklarınıza bakarken, sorununuz olduğunda çözüm için size yardım eder. Bunu yardım gibi de yapmaz aslında görevi olduğunu bilir.

Paylaşım
Paylaşım

5. Sırlarını Paylaşır

Mesela nerede malının mülkünün olduğunu bilirsiniz, nefret ettiği veya sevdiği akrabalarını bilirsiniz ve sinirlendiği konularda ne yapmamanız gerektiğini de  bilirsiniz. Sosyal medya hesaplarının (facebook, instagram vb.) şifrelerini bilirsiniz.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.