Hayallerinizi Başarıya Dönüştürmenin Yolları


Hayallerinizi başarıya dönüştürmek daha mutlu, daha güçlü olmak istiyorsunuz. Ama kendinizi yaşadığınız hayatta güçsüz ve umutsuz hissediyorsunuz. Bu açıklayacağımız maddeler umutlarınızı, gücünüzü ve başarınızı arttırabilir. işte o yollar. 🙂

[tie_full_img]

Hedef Belirleyici
Hedef Belirleyici

[/tie_full_img]

Belirleyici Olun

Bir hedef belirleyin İngilizceyi öğreneceğim, kilo vereceğim, işimde başarılı olacağım, üniversiteyi kazanacağım yada kazandıysanız mezun olacağım  gibi…

[tie_full_img]

Hedef Tahtası
Hedef Tahtası

[/tie_full_img]

Hedeflerinizi Küçük tutun

Mesela İngilizceyi öğrenirken önce konuları teker teker akıcı şekilde öğrenin sonra yavaş yavaş cümleler kurun. Yada iş hayatında önce küçük işleri başarın daha sonra işlerinizi bu küçük başarılarla geliştirin.

[tie_full_img]

Kız
Kız

[/tie_full_img]

Ders Çıkartın

Başarısızlıktan üzülmek yerine ders çıkartın. Nerede hata yaptığınızı bulmaya çalışın böylece hatalarınızı en aza indirgemiş olacaksınız. Bir daha ki girişimlerinizde bu hatalar daha dikkatli adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.

[tie_full_img]

Vazgeçme
Vazgeçme

[/tie_full_img]

Vazgeçmeyin

“Hedeflerinizi küçük tutun” ve “Ders çıkartın” maddeleri bu konuda size yardımcı olacak. daha az hayal kırıklığı yaşarsınız ve realist düşünürsünüz. Böylece vazgeçememiş olursunuz buda size devamlılık getirir.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.