“Hünkar Yaman çık dışarı” Bir Zamanlar Çukurova 54. Bölüm Fragmanı


Bir Zamanlar Çukurova’ın son fragmanın da Ali Rahmen Feleki sedyeyle hastaneye kandırılır öldüğüne şüphe ederler.

Yılmaz Akkaya Hünkar Yaman’ın evine dayanır.

Müjgan Hekimoğlu Züleyha’ya “kocamla hala görüşüyor musunuz?” diyerek hesap sorar.

Demir Yaman ise Yılmaz Akkaya’ya “Daha ne yapacaksın bize acı çektirmek için?” diye sorar.

Müjgan Hekimoğlu ise Yılmaz Akkaya’ın arabasında Züleyha’nın fularını bulur ve bunu Demir Yaman’a Söyler.

Başrollerinde Murat Ünalmış(Demir Yaman), Hilal Altınbilek(Züleyha), Vahide Perçin(Hünkar Yaman), Uğur Güneş(Yılmaz Akkaya) ve Melike İpek Yalova(Müjgan Hekimoğlu)’ın paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova her Perşembe Akşamları ATV de…

Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm Özeti:

Tam ihale darbesini atlattım derken, İstanbul’daki tüm mülklerini de Fekeli ve Yılmaz’a kaptırdığını öğrenen Demir, aklını kaybetmek üzeredir! Züleyha’nın çocuklarını ayıracağı korkusu ile Hünkar’ın ileride ne olur ne olmaz diye mülkleri Leyla’nın üzerine yapmak istemesi de kafasını iyice karıştırmıştır. Tüm bu karmaşa içinde direksiyon hakimiyetini kaybeden Demir, otomobilini uçurumun kıyısında durdurabilir! Ön tekerlekleri uçurumda, arka tekerlekleri toprakta kalan otomobil tam anlamıyla bir sırat köprüsüne döner!

Demir, hayatı pamuk ipliğine bağlı, otomobilinin içinde yaşam savaşı verirken, konağın bahçesinde yine Adnan ve Yılmaz buluşur. Topunu kovalayan küçük çocuk, Yılmaz’ın yanına gider. Oğlunu almaya giden Züleyha da Yılmaz da tedirginlikle etraflarına bakarlarken, avluya bir otomobil girer! Ve ikisi yine açıklamaları gereken bir duruma düşerler!

Huğlarda kontrole giden Saniye, Üzüm’ün annesini hasta bulur. Acil olarak annesi hastaneye yatırılınca, Üzüm de yine Saniye annesine kalmaya gelir. Minik misafir Saniye ve Gaffur’un gözlerinin ışıldamasına yol açsa da, hasta annesinin hüznünü taşıyan Üzüm’ü teselli etmek zor olacaktır. Geçirdiği sıkıntılı günlerin ardından Dr. Sabahattin, Savcı Jülide ile mutluluğu bulmuştur. Sık sık buluşup, gelecek hayalleri kuran çiftin hayatını, Jülide’nin davetsiz bir ziyaretçisi alt üst eder! Hem ilişkileri hem de Dr. Sabahattin’in hayatı için zor günler bu ziyaret ile karşılarına dikilecektir!

Müjgan artık neredeyse evden çıkmaz ve oğlunu gözünün önünden ayırmaz hale gelir. Dernek başkanlığı yarışına iddialı giren Behice, bir yandan da yeğenini mantıksız davrandığına ikna etmeye çalışmaktadır. Behice, evde huzuru sağlamaya çalışırken, Çukurova’da iktidar sahibi olabilmek için tüm kozlarını kullanmaya kararlıdır. Seçim yaklaştıkça gizli kapılar ardında yapılan toplantılar artar! Bu arada Behice, Hünkar’ı bahçede yakalayıp ziyaretine gitmeyi de ihmal etmez. Herkesin sırları olduğuna dair yaptığı konuşma ile Hünkar, Behice’ye karşı önlem almanın zamanı geldiğini anlayacaktır!


Leave a Reply

Your email address will not be published.