“Sefirin kızı gitti” Sefirin Kızı 8. Bölüm Fragmanı!


Fragmandan izlediğimiz kadarıyla Gediz Sancar’a Sefirin kızının gittiğini söyler ve Sancar sinir krizleri geçirerek Sefirin kızının bir yere girmeyeceğini söyler.

Sancar Nare’yi ararken “nereye uçarsan uç seni bulacağım”, “ o benim kızım anası” diyerek bulmaya çalışır.

Gediz Sancar’a Nare için “marinada çıkardığı parayla gitmiş” diyerek elindeki zarfı Sancar’a uzatır.

Nare O zarfın içine” bu parayı kızının nafakası olarak kabul et” yazar.

Neslihan Atagül Doğulu(Nare Çelebi), Engin Akyürek’in (Sancar Efeoğlu) ve Uraz Kaygılaroğlu(Gediz) başrollerini paylaştığı Seferin Kızı dizisi her Pazartesi Star TV ekranlarında.

  1. Bölüm Özet:

Sadıçlar hapse girerlerken bile akılları Nare’dedir. Necdet hala dışarda olduğundan Nare hala tehlikededir ve onlar demir parmaklıkların arkasında, birbirlerini acıtarak volta atmaktan başka hiçbir şey yapamamaktadırlar.

Sancar canını dişine takarak Necdet’in yakalanmasını ve kendi koğuşuna yerleştirilmesini sağlar. Necdet’i tutanın annesi olduğunu öğrendiğinde ise dünyası başına yıkılır. Bir kez daha sırtından bıçaklanmıştır.

Sadıçlar hem ailelerine hem de birbirlerine olan güvenlerini sorgulayarak hapis hayatına alışmaya çalışırken, Sancar’ın içini ferahlatan tek bir şey vardır. Necdet’in içeride, Nare’nin güvende olması…

Oysaki güvende zannettikleri Nare’nin sığındığı odaya kadar girmiştir asıl tehdit. Akın Nare’yi köşeye kıstırmak için Gediz’in evindedir.

Nare ise sadıçlar hapisteyken yapayalnızdır ama Akın’la savaşmak için ne Sancar’a ne Gediz’e ihtiyacı vardır. Türküde dediği gibi, “Arkadaşlar uykulardan uyanmalıdır” çünkü, yıllardır tek başına direnen Nare, bir kez daha tek başına savaşmanın ve Akın’dan sonsuza dek kurtulmanın yolunu bulmuştur.

Yapım: O3 Medya ve NGM

Yönetmen: Emre Kabakuşak

Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz – Sedef Nehir Erdem

Oyuncu Kadrosu:

Sancar Efeoğlu: Engin Akyürek

Nare: Neslihan Atagül Doğulu

Gediz: Uraz Kaygılaroğlu

Yahya: Doğukan Polat

Elvan: Hivda Zizan Alp

Refika: Özlem Çakar Yalçınkaya

Akın: Erhan Alpay

Güven: Erdal Küçükkömürcü

Halise: Gonca Cilasun

Menekşe: Tülin Yazkan

Müge: Esra Kızıldoğan

Zehra: Cemre Öktem Kavruk

Ömer: Edip Tepeli

Melek: Beren Gençalp


Leave a Reply

Your email address will not be published.